Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1227703

Pracownik drogowy

Oferta pracy we Francji

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko

Lokalizacja: Metz, Francja

Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt francuski
• Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• 40h pracy tygodniowo
• 2600€ netto + bonusy
• Zwrot kosztów podróży

Zakres obowiązków:
• Montaż sieci suchych (studzienki ciągowe)
• Montaż ogrodzeń drogowych konstrukcyjnych
• Murowanie robót betoniarskich związanych z montażem sieci grawitacyjnych

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
• Znajomość języka francuskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
• Mile widziane własne auto

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

grhpolska.recruitify.ai/job/0b69b9d8-24a4-4b3d-bdb3-49503d12e195?sourceId=823

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: PaulinaGrh
Państwo: Polska
Nr telefonu: 789365553
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: magdalena@grhpolska.com

Ogłoszenie nr: 1227703
Kategoria: Francja - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-09-17 11:33:07
Ilość wyświetleń: 39

Wersja na komputer: Pracownik drogowy

Praca Za Granicą - Strona główna