Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1227703

Pracownik drogowy

Oferta pracy we Francji

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko

Lokalizacja: Metz, Francja

Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt francuski
• Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• 40h pracy tygodniowo
• 2600€ netto + bonusy
• Zwrot kosztów podróży

Zakres obowiązków:
• Montaż sieci suchych (studzienki ciągowe)
• Montaż ogrodzeń drogowych konstrukcyjnych
• Murowanie robót betoniarskich związanych z montażem sieci grawitacyjnych

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
• Znajomość języka francuskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
• Mile widziane własne auto

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

grhpolska.recruitify.ai/job/0b69b9d8-24a4-4b3d-bdb3-49503d12e195?sourceId=823

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1227703

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2024-09-17 11:33:07
Ilość wyświetleń:
46
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PaulinaGrh
Państwo: Polska
Nr telefonu: 789365553

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: magdalena@grhpolska.com

 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik drogowy