Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1233085

Murarz - klinkier

Oferta pracy w Belgii

Podejmiemy współpracę z doświadczonymi Murarzami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

Praca przy wznoszeniu obiektów mieszkalnych na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, region flamandzki - wiele lokalizacji

Murarz

Opis stanowiska:

murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,
murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz,
fugowanie cegły, klinkieru.

Oferujemy:

legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
atrakcyjne wynagrodzenie,
regularne opłaty faktur,
bonusy za polecenie fachowca,
możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń.

Wymagania:

doświadczenie zawodowe na stanowisku Murarza (klinkier, cegła czerwona, bloczki),
dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii,
umiejętność pracy w zespole,
mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej.

kontakt telefoniczny +48 513 491 308.