Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1233084

Cieśla szalunkowy / zbrojarz

Oferta pracy w Belgii

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz

Nawiążemy współpracę z cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych.

Opis stanowiska:

Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych
Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym
Rozbieranie szalunków
Proste zbrojenia

Oferujemy:

Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
Atrakcyjne wynagrodzenie
Regularne opłaty faktur
Bonusy za polecenie fachowca
Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu
Pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Wymagania:

Doświadczenie na danym stanowisku
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej
Mile widziana współpraca z Brygadami

tel. 513 491 308