Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1232485

Drwal - Pilarz | BELGIA

Oferta pracy w Belgii

Drwal / Pilarz (okolice Bilzen)

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Drwal / Pilarz

Twój zakres obowiązków:
• prace związane z wycinką drzew oraz przycinaniem gałęzi wzdłuż linii trakcyjnych wysokiego napięcia,
• własny samochód na dojazdy do siedziby firmy (mile widziany)

Nasze wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra kondycja fizyczna,
• skrupulatność, dokładność, zdolności manualne,
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd.

Co oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
• stawka godzinowa: 15, 12 euro brutto,
• dieta w wysokości 13, 56 euro za każdy przepracowany dzień,
• darmowe zakwaterowanie,
• dodatek za dojazdy według obowiązującego prawa belgijskiego,
• dodatek za odzież roboczą.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: kamila.farganus@ecojob.pl lub kontakt: +48 730 001 587

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.
Oferta pracy tymczasowej.

Powiększ