Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1231236

Pilarz - Drwal - Operator piły | BELGIA

Oferta pracy w Belgii

Drwal | Operator piły | Belgia | darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja: Belgia, okolice Bilzen

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Twój zakres obowiązków:

 prace związane z wycinką drzew oraz przycinaniem gałęzi wzdłuż linii trakcyjnych wysokiego napięcia
 praca na wysokości
 praca z piłą motorową
 prowadzenie traktora

Nasze wymagania:
 doświadczenie na podobnym stanowisku,
 bardzo dobra kondycja fizyczna,
 mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd

Co oferujemy:
 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
 stawka godzinowa: od 15, 12 euro brutto,
 dieta w wysokości 12 euro netto za każdy przepracowany dzień,
 pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania,
 rozliczenie kilometrówki dojazdu wg prawa belgijskiego,
 dodatek za odzież roboczą.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: 730001587, kamila.farganus@ecojob.eu
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Powiększ