Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204835

Mechanik/Blacharz samochodowy - Belgia

Oferta pracy w Belgii

Zadania:
naprawa uszkodzeń karoserii samochodów osobowych zgodnie z ustaleniami klienta
demontaż części blaszanych, zderzaków i części luźnych

Oferujemy:

umowa belgijska
wynagrodzenie miesięczne od 2000-2500€ netto (możliwość nadgodzin)
wypłaty tygodniowe
możliwe nadgodziny 150% płatne
zapewnione zakwaterowanie z wyposażoną kuchnią, pralka, WIFI
(koszt pokoju: 1-osobowy 85€, 2-osobowy 55€)
zapewniony dojazd do pracy
zwrot kosztów dojazdu do Belgii 125€
dodatek wakacyjny 15, 38 % rocznych zarobków brutto
bonus roczny 8, 33 % rocznych zarobków brutto pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni lub 494h (w okresie 1/07 do 30/06)

Wymagania:

min. 3-letnie doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy
wiedza z zakresu mechaniki i obróbki blacharskiej
umiejętność pracy w zespole
znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy i własne auto

Wynagrodzenie: 2000 do 2500 euro netto miesięcznie
Ilość wakatów: 2