Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203253

Spawacz Tig Monter rur Belgia

Oferta pracy w Belgii

Dla firmy zajmującej się produkcją i montażem rurociągów poszukujemy kandydatów na 2 stanowiska:

1. Spawacz Tig
2. Monter rurociągów

Wymagania:

komunikatywna znajomość angielskiego
doświadczenie w spawaniu rur, certyfikat TIG lub w montażu rurociągów
prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

spawacz: spawanie rurociągów w przemyśle spożywczym
monter: montaż rurociągów

Oferujemy:
· belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie: od 17.5 Euro/brutto w zaleznosci od doswiadczenia.
- Pokój jednoosobowy 14 Euro dziennie, 2 osobowy 10 Euro dziennie
- Zwrot za dojazd do pracy I ubezpieczenie
- Po przpracowanych 6 tygodniach przysługuje jednorazowy zwrot za przyjazd z Polski max.150 euro (na podstawie: bonu za paliwo czy biletu)

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Spawacz Tig Belgia" lub "monter rurociągów Belgia"

Powiększ