Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203151

Nadzorca/Nadzorczyni Magazynu Self-Storage w Centrum Antwerpii

Oferta pracy w Belgii

Oferta pracy: Nadzorca/Nadzorczyni Samoobsługowego Magazynu Self-Storage w Centrum Antwerpii[b/]

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i sumiennej do pracy jako Nadzorca/Nadzorczyni Samoobsługowego Magazynu Self-Storage w centrum Antwerpii składającego się z 140 komórek do przechowywania, obsługiwanych online za pomocą aplikacji. Głównym zadaniem będzie utrzymanie czystości w częściach wspólnych obiektu oraz sprawdzanie i czyszczenie jednostek po wyprowadzce najemców. Praca nie jest pełno etatowa i będzie wymagać około 10-15 godzin pracy miesięcznie[b/].

Obowiązki[b/]:

Miesięczne sprzątanie części wspólnych obiektu, czyli korytarza o całkowitej długości około 250 metrów.
Kontrola stanu czystości indywidualnych komórek po wyprowadzce najemców.
Monitorowanie zapasów środków czystości i zapewnienie uzupełnień.
Raportowanie wszelkich usterek lub problemów technicznych związanych z obiektem.
Zapewnienie, że obiekt jest zawsze czysty, schludny i przyjazny dla klientów.

Wymagania:[b/]

Sumienność, dokładność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.
Komunikatywność i wykazanie pełnej inicjatywy w zarządzaniu obiektem.
Komfort w obsłudze technologii i korzystanie z urządzeń mobilnych do dostępu do obiektu i indywidualnych komórek.
Elastyczność w dostępności do pracy, która oprócz miesięcznego sprzątania będzie wymagała wizyty w obiekcie za każdym razem kiedy najemca wyprowadza się z komórki.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub Whatsapp.

Powiększ