Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202427

Operator maszyn do cięcia (produkcja materacy)od 15, 00€ brutto/h Bel

Oferta pracy w Belgii

WYNAGRODZENIE: od 15, 00€ brutto/h
Miejsce pracy: Lokeren, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane
OFERUJEMY
• zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
• stawkę 15, 00 € brutto/h na początek, później stawka wzrasta 17, 00 € brutto/h - 18, 00 € brutto/h
• wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
• dodatek zmianowy +6% (15, 90€ brutto/h)
• dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4610 € brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto)
• premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2490 € brutto (8, 33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
• gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)
• bon żywnościowy 5, 20€ (1, 09€ wkładu własnego)
• możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
• termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• obsługa maszyny do cięcia materiału przy produkcji materacy
• kontrola cięcia pod względem proporcji, rozmiaru, jakości
• drobne naprawy techniczne
• praca na 2 zmiany (szkolenie na 1 zmianie)
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
• wykształcenie techniczne
• min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• samodzielność
• bardzo dobra jakość wykonywanej pracy, precyzja
• umiejętność pracy w zespole
• szybkie przyswajanie nowych umiejętności
• dobra sprawność fizyczna

Aplikuj: utm.guru/ugL3L

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - projektanta i producenta łózek, materacy, poduszek oraz narzut na łóżka - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę

Dodatkowe informacje:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/.

Powiększ