Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1201728

Mechanik samochodów ciężarowych/busów - Gent Belgia

Oferta pracy w Belgii

Mechanik samochodów ciężarowych/busów – Gent Belgia

Firma zajmuje się sprzedażą, konserwacją i naprawą samochodów ciężarowych / busów w różnych lokalizacjach: Roeselare, Kortrijk, Ieper, Brugge, Gent.

Obowiązki:

Naprawa ciężarówek i pojazdów roboczych/busów

 Sprawdzasz systemy, znajdujesz problemy i udzielasz porad dotyczących niezbędnych poprawek zapewniających dobrą pracę i bezpieczeństwo.

 Rozwiązywanie problemów z częściami takimi jak silniki, skrzynie biegów, hamulce i zawieszenie.

 Korzystasz z narzędzi i przewodników, aby znaleźć i rozwiązać problemy.

 Prowadzisz przejrzyste zapisy napraw, użytych części i wykonanej pracy, aby mieć dobrą kontrolę.

 Najpopularniejsze marki: Daf, Iveco, Fiat, Fuso, Kögel, …

Wymagania

 Masz kilkuletnie doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych/busów i potrafisz pracować samodzielnie

 Masz wiedzę o markach (nie o każdej wymaganej), z którymi współpracujemy

 JEŚLI posiadasz prawo jazdy CE to jest to plus (nie konieczność!)

 Możliwość pracy w większej ilości godzin (extra płatne)

Oferujemy:

- umowa na belgijskich warunkach;

- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

- Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 18, 00euro brutto/h, nadgodziny extra płatne;

- Mobility bonus €2/dziennie

- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym 90 euro tygodniowo

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

info@silko-recruiting.com

Powiększ