Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1232932

Mechanik/Technik Volvo - Belgia Gent

Oferta pracy w Belgii

Mechanik/Technik Volvo – Belgia Gent

Znajomość automatyki, elektryki i PLC jest ważniejsza niż znajomość mechaniki (choć wymagana jest również podstawowa znajomość mechaniki!);

Obowiązki:
Analizujesz awarie w pełni zautomatyzowanych instalacji produkcyjnych i rozwiązujesz je;
Optymalizujesz zautomatyzowane instalacje produkcyjne pod kątem wydajności produkcyjnej, jakości i niezawodności technicznej;
Wykonujesz zadania zapobiegawcze i naprawcze/konserwacyjne;
Identyfikujesz, naprawiasz lub wymieniasz wadliwe systemy lub elementy instalacji automatyki przemysłowej zgodnie z przepisami, instrukcjami maszyn, dokumentacją itp.;
Otrzymujesz niezbędne szkolenia i wsparcie, które przekazujesz swoim współpracownikom;
Jesteś ściśle zaangażowany we wprowadzanie nowych instalacji, procesów i nowych modeli samochodów;
Jako technik będziesz zajmować się zarówno problemami elektrycznymi, jak i mechanicznymi
Harmonogram pracy: Będziesz pracować w systemie dwuzmianowym:
Na wczesnej zmianie zaczynasz o 5:15 i pracujesz do 13:15; Na późnej zmianie zaczynasz o 13:15 i pracujesz do 21:15.

Wymagania:
Posiadasz wykształcenie techniczne, najlepiej licencjat z technologii energetycznej, elektromechaniki itp.;
Posiadasz rok specjalizacji w zakresie technik elektroinstalacyjnych, technik pomiarowych i kontrolnych itp., z odpowiednim doświadczeniem zawodowym;
Wykazujesz zainteresowanie automatyką, sterownikami PLC, sterowaniem robotami itp.;
Posiadasz silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów;
Posiadasz doświadczenie w obsłudze zautomatyzowanych linii produkcyjnych i maszyn sterowanych PLC;
Wykazujesz inicjatywę i jesteś chętny do rozwoju i poszerzania wiedzy;
Chętnie podejmiesz pracę w systemie dwuzmianowym lub na stałą zmianę nocną.
Znasz język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym

Oferta:
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim.
Zakwaterowanie standardowe: umeblowane zakwaterowanie z pokojami jednoosobowymi,
woda, gaz i prąd wliczone w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (~opłata tygodniowa 100 euro).
Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie (od 24, 59 €/godzinę) i pakiet świadczeń;
Premia na koniec roku - 8, 33% rocznego wynagrodzenia brutto.
Zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 125 € po czterech tygodniach pracy.
Program e-samochodu: nie ma nic lepszego niż jazda samochodem, który sam zbudowałeś;
Możliwość uczestniczenia w naszym programie Flex-Pay;
Możesz zamienić część swojej premii na koniec roku na inne świadczenia, w zależności od potrzeb;
Oprócz 20 dni urlopu przysługuje Ci 6 dni redukcji czasu pracy i 3 dni wyrównawczego urlopu;
Po przepracowaniu u nas 4 lat otrzymasz dodatkowy dzień stażu pracy;
Dodatkowo:
Obligacja Rodzinna: oferujemy naszym pracownikom gwarancję dochodu w wysokości do 80% wynagrodzenia zasadniczego brutto w przypadku korzystania z urlopu z określonych powodów opiekuńczych;
Restauracja firmowa: zdrowe, urozmaicone posiłki w bardzo przystępnych cenach;
Prezenty z okazji urodzin, 10-, 25- i 35-lecia służby;

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!
info@silko-recruiting.com

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: Silko
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@silko-recruiting.com

Ogłoszenie nr: 1232932
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-21 11:04:58
Ilość wyświetleń: 8

Wersja na komputer: Mechanik/Technik Volvo - Belgia Gent

Praca Za Granicą - Strona główna