Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1232633

Rzeźnik

Oferta pracy w Holandii

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Rzeźnik. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Chcesz rozwijać się zawodowo lub zdobyć nowe doświadczenie w pracy? Zapoznaj się z opisem oferty i zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

Zakres obowiązków:

oddzielanie mięsa od kości za pomocą noża lub piłki
cięcie tusz wieprzowych (ok 60 dziennie)
Sprawdzanie jakości mięsa, zgłaszanie ewentualnych odchyleń
koło 80% całej pracy jest przy porcjowaniu, 20% przy trybowaniu

posiadasz doświadczenie w pracy na przetwórstwie mięsnym jako rzeźnik (minimum 1 rok)
jesteś dyspozycyjny do pracy za granicą na okres 6-12 m-cy lub dłużej
mile widziane jeśli posiadasz czynne prawo jazdy kat B
jesteś gotowy do pracy fizycznej, na hali produkcyjnej w chłodnej temperaturze
jesteś dokładny i zaangażowany w wykonywaną pracę

Oferujemy:

wynagrodzenie między 15, 00€ a 20, 00€ brutto w zależności od posiadanego doświadczenia w pracy
pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
zapewnioną przez pracodawcę liczbę godzin do przepracowania
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
dodatek dla kierowcy
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

Stawka za godzinę: 15.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: jobservice14
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Kalisz
Nr telefonu: 627570359
Nr telefonu: 627570373
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@szukasz-pracy.pl

Ogłoszenie nr: 1232633
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-18 12:56:48
Ilość wyświetleń: 14

Wersja na komputer: Rzeźnik

Praca Za Granicą - Strona główna