Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Szukam pracy » Ogłoszenie nr 1231887

Komisjoner super oferta dla PAR

Oferta podjęcia pracy w Niemczech

Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: KOMISJONER ARTYKUŁÓW

OŚWIETLENIOWYCHPRACA DLA PAR
Miejsce pracy: Hesja, środkowe Niemcy

Obowiązki:

- komisjonowanie artykułów oświetleniowych, zabawek

- rozładunek dostaw na taśmę

- praca ze skanerem ręcznym

- przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:

- samochód do wyjazdu

- chęć do pracy

- sumienność

Oferujemy:

- stawkę godzinową w wysokości 14, 00€ brutto

- zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

- wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo do 10-go dnia każdego miesiąca(w EURO lub w PLN)

- komfortowe zakwaterowanie – standard niemiecki

- płatny urlop wypoczynkowy oraz gwarantowany ekwiwalent za Święta Bożego Narodzenia

- stała opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kontakt z nim przez 7 dni w tygodniu

Dodatkowe informacje:

- oferta jest skierowana do PAR lub teamów 2 osobowych

Stawka za godzinę: 14.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: go2work
Państwo: Polska
Województwo: Inne
Miasto: Fulda
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: mgorczakowski@go2-work.de

Ogłoszenie nr: 1231887
Kategoria: Niemcy - Szukam pracy
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-15 12:53:13
Ilość wyświetleń: 46

Wersja na komputer: Komisjoner super oferta dla PAR

Praca Za Granicą - Strona główna