Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Szwajcaria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1231733

Elektryk Szwajcaria

Oferta pracy w Szwajcarii

Stanowisko: Elektryk 36-40 CHF/h

Opis stanowiska:

⇒ MIEJSCE PRACY: SZWAJCARIA ⇒ ZAROBKI: 36-40 CHF / GODZ. BEZ DIETY ⇒ KONTRAKT NA OKRES: NIEOKREŚLONY ⇒ ZAKRES PRACY: INSTALACJE W BUDOWNICTWIE MIESZKANIOWYM I HANDLOWYM, STARYM BUDOWNICTWIE, NOWYM BUDOWNICTWIE, A TAKŻE ŚREDNIE I DUŻE PLACE BUDOWY.

Wymagania:

-ukończone szkolenie zawodowe lub asystent specjalistyczny + doświadczenie zawodowe. Możliwe również bez dyplomu + duża wiedza zawodowa, doświadczenie zawodowe.

-Dobra znajomość języka niemieckiego A2/B1,

- przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim, świadectw pracy, referencji od osób, które potwierdzą kwalifikacje kandydata poprzez APLIKUJ TERAZ,

- udokumentowane doświadczenie w zawodzie min. 5 lat,

-posiadanie własnego samochodu,

Oferujemy:

Zarobki: 36-40 CHF / godz. bez diety, wg. taryfy – w zależności od kwalifikacji, przeznaczenia i miejsca pracy

-Uzyskanie wszystkich pozwoleń (pozwolenie na pracę, pozwolenie na pobyt), które są niezbędne do podjęcia pracy w Szwajcarii.

-Szwajcarską umowę o pracę i ubezpieczenie w Szwajcarii w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego, na wypadek bezrobocia, emerytalnego i wypadkowego.

-Zakwaterowanie (pensjonat, kwatery prywatne) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty wynoszą od 500-1000CHF / miesiąc

. Nadgodziny będą możliwe po uzgodnieniu.

Zgłoszenia na naszej stronie przez formularz www.adkpoland.eu

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: ADKpoland
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@adkpoland.eu

Ogłoszenie nr: 1231733
Kategoria: Szwajcaria - Dam pracę
Opcje premium: Wyróżnienie
Data dodania: 2024-10-14 14:29:34
Ilość wyświetleń: 56

Wersja na komputer: Elektryk Szwajcaria

Praca Za Granicą - Strona główna