Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1231630

Order Picker - Branża Kwiatowa - angielski B1

Oferta pracy w Holandii

Order Picker – Branża Kwiatowa – angielski B1

Miejsce pracy: Honselersdijk

Zakres obowiązków:
Kompletowanie zamówień (kwiaty cięte) zgodnie z zamówieniami klientów
Praca w magazynie o temperaturze od 3 do 7°C

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Dostępność do pracy od zaraz na dłuższy okres
Chęć i motywacja do pracy
Własny środek transportu lub gotowość do dojazdu do pracy rowerem (do 10 km)

Oferta:

Wynagrodzenie: €13.75 brutto/godz.
Dodatek wakacyjny i urlopowy
Cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na konto
Program emerytalny Plus-Pensioen od pierwszego dnia pracy
Komfortowe zakwaterowanie (€127 tygodniowo)
Ubezpieczenie zdrowotne (€35.56 tygodniowo) z możliwością uzyskania dofinansowania do €123 miesięcznie
Transport do i z miejsca pracy (rower)
Możliwość długoterminowej współpracy
Wsparcie koordynatoró
Dostęp do dokumentów (paski wypłat, umowy, rozliczenia roczne) przez aplikację mobilną

Dane kontaktowe:

Telefon: +48 602 460 130
Email: rekrutacja@humanbe.pl

Stawka za godzinę: 13.75

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: MarianaU
Państwo: Netherlands
Miasto: Honselersdijk
Nr telefonu: +48602460130
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: Rekrutacja@humanbe.pl

Ogłoszenie nr: 1231630
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-13 09:15:33
Ilość wyświetleń: 44

Wersja na komputer: Order Picker - Branża Kwiatowa - angielski B1

Praca Za Granicą - Strona główna