Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1231346

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy, Potsdam, kwatera zapewniona

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.

Niemiecka firma autobusowa obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: okolice Potsdamu, Niemcy

Zakwaterowanie zapewnione: pokoj 1 osobowy, tylko 125 € za media!

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob i karta kierowcy
znajomość języka niemieckiego: komunikatywny niemiecki do kontaktu z pasazerami

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
komunikacja podmiejska
praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany, bez dzielonych dienstow
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory)

OFERUJEMY:
2900€ podstawy brutto + dodatki, czyli 3300 € brutto na start
170 h pracy w miesiacu, mozliwe nadgodziny
system: 10-14 dni pracy i 4 dni wolne
zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy w mieszkaniu, 125 € tylko media!
niedziele i święta są dodatkowo płatne 25%
kilka razy w roku bony na paliwo na zjazdy do Polski
17.47€. (w nowym roku podwyzka na 18€)
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich bezposrednio dla niemieckiego pracodawcy
świadczenie urlopowe, niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Prosze CV na:
busfahrer2021@wp.pl z dopiskiem ''Kierowca autobusu Potsdam''
Kontakt Ania: +48 739 511 026

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: SANRUSEN
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Potsdam
Nr telefonu: +48604527332

Nr telefonu: +48 739 511 026
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: busfahrer2021@wp.pl

Ogłoszenie nr: 1231346
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Strona główna
Data dodania: 2024-10-10 10:10:09
Ilość wyświetleń: 75

Wersja na komputer: Kierowca autobusu kat. D - Niemcy, Potsdam, kwatera zapewniona

Praca Za Granicą - Strona główna