Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1230891

Pracownik Magazynowy - Aldi w Werl i Radevormwald/ niemiecki A2

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: 🌍 Werl i Radevormwald, Niemcy
Opis stanowiska: Szukasz dynamicznej i stabilnej pracy za granicą? Dołącz do naszego zespołu magazynowego w Werl lub Radevormwald!
📜 Warunki zatrudnienia:
Umowa na 7 tygodni z możliwością przedłużenia do 9 miesięcy, a następnie nawet do dwóch lat!
Wynagrodzenie: 13, 50 EUR brutto za godzinę
Twoje zadania:
Dział Trocken, Dział Owoców i Warzyw:
Zbieranie towaru w magazynie przy użyciu zestawu słuchawkowego (pick-by-voice) w języku niemieckim
Poruszanie się na małym wózku elektrycznym, układanie towarów na paletach
Praca od poniedziałku do piątku (w sobotę, gdy wymaga tego magazyn)
Werl: Zmiany od 12:00 do 20:00
Radevormwald: Zmiany od 13:00/15:00 do 21:00/23:15
Przerwy:
Werl: 16:00-16:30
Radevormwald: 17:00-17:30
Możliwość wyrobienia nadgodzin (informuje brygadzista)
Co oferujemy:
Gwarantowane dojazdy do pracy - organizujemy grafik, aby każdy mógł dojechać z osobami posiadającymi samochód
Możliwość zamieszkania w zakwaterowaniach firmowych: koszt 300 EUR miesięcznie (potrącane z wynagrodzenia)
Mieszkania dwu- i trzypokojowe, w pokojach po dwie osoby, wspólna łazienka, ubikacja i kuchnia z jadalnią
Kwatery wyposażone w podstawowy sprzęt: szafki, szafy, łóżka bez pościeli, pralkę, kuchenkę z piekarnikiem, stoły z krzesłami
Dostęp do Internetu w mieszkaniach
Pomoc w zameldowaniu w urzędzie miasta
Wymagania:
Własne buty ze stalowym podnoskiem
Znajomość liczebników po niemiecku
Doświadczenie na stanowisku komisjonera (preferowane magazyny spożywcze)
Ważny dowód osobisty
Preferowany wiek do 45 lat
Chwilowo poszukiwani wyłącznie mężczyźni, pary również (zależnie od możliwości zakwaterowania)
Mile widziane prawo jazdy i własny samochód (dodatek 4 EUR za każdy dzień dojazdu do pracy, jeśli pracownik zabiera współpasażerów)
Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres email rekrutacja@humanbe.pl
lub kontakt telefoniczny
+48602460130

Stawka za godzinę: 13.50

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: MarianaU
Państwo: Germany
Miasto: Radevormwald
Nr telefonu: +48602460130
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: Rekrutacja@humanbe.pl

Ogłoszenie nr: 1230891
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-08 00:06:38
Ilość wyświetleń: 58

Wersja na komputer: Pracownik Magazynowy - Aldi w Werl i Radevormwald/ niemiecki A2

Praca Za Granicą - Strona główna