Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1230821

Pracownik ogólnobudowlany, atrakcyjne wynagrodzenie Belgia

Oferta pracy w Belgii

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Pracownik ogólnobudowlany

Opis stanowiska:

Przygotowanie terenu budowy (oczyszczanie, równanie terenu).
Wykonywanie prac rozbiórkowych.
Montaż i demontaż rusztowań, szalunków i innych konstrukcji pomocniczych
Tynkowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych.
Układanie płytek ceramicznych, paneli podłogowych, parkietów.
Malowanie i tapetowanie ścian.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy: 18, 49€ brutto/h
Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii: 250€
Pracę w sezonie letnim od poniedziałku do czwartku w godzinach 7-15:45, w piątek 7-11, a w
sezonie zimowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie
zdrowotne i wypadkowe
Możliwość zakwaterowania w pokojach jednoosobowych
Tygodniowe wypłaty
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualne podejście do kandydata,

Wymagania:

Minimum 5 lat doświadczenia jako pracownik ogólnobudowlany
Prawo jazdy
Mile widziane VCA bądź chęć uzyskania
dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444/ +48 790 448 110

numery dostępne na whatsapp

Stawka za godzinę: 18.49

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: ABCWork23
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@abcwork.eu

Ogłoszenie nr: 1230821
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-07 13:58:48
Ilość wyświetleń: 56

Wersja na komputer: Pracownik ogólnobudowlany, atrakcyjne wynagrodzenie Belgia

Praca Za Granicą - Strona główna