Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1230609

Pracownik Magazynowy w Niemczech / asortyment sieci znanych supermarketów/

Oferta pracy w Holandii

Pracownik Magazynowy w Niemczech / asortyment sieci znanych supermarketów/ niemiecki A2
Miejsce pracy: 🌍 Kitzingen, Niemcy
Opis stanowiska: Szukasz dynamicznej i stabilnej pracy za granicą? Dołącz do naszego zespołu magazynowego w Kitzingen! Oferujemy pełny etat z pełnym ubezpieczeniem i odprowadzanym podatkiem oraz atrakcyjną ścieżkę kariery. 🏆
📜 Warunki zatrudnienia:
Umowa na 7 tygodni z możliwością przedłużenia do 9 miesięcy, a następnie nawet do dwóch lat!
Wynagrodzenie: 13, 50 EUR brutto za godzinę
Twoje zadania:
Dział Trocken (suchy, hala ciepła):
Zbieranie towaru przy użyciu zestawu słuchawkowego (pick-by-voice) w języku niemieckim
Poruszanie się na małym wózku elektrycznym, układanie towarów na paletach
Praca od poniedziałku do piątku (czasami soboty)
Zmiany: 6:00-15:00 lub 15:00-24:00 (tydzień rano, tydzień popołudniu)
Dwie przerwy po 30 minut
Dział Obst (owoce/warzywa):
Zbieranie opakowań na wózek transportowy, kompletowanie zamówień według adresów wyświetlanych na monitorze
Praca od niedzieli do piątku (soboty wolne)
Zmiana: 7:00/8:00 - do zakończenia zamówienia
Dział Mopro (serki, jogurty, masła):
Dział TK (mroźnia):
Zmiany: 6:00-15:00 lub 15:00-24:00
Co oferujemy:
Możliwość wyrobienia nadgodzin (informuje brygadzista)
Organizujemy dojazdy do pracy (pracownicy składają się na paliwo)
Możliwość zamieszkania w zakwaterowaniach firmowych: 320 EUR miesięcznie (potrącane z wynagrodzenia)
Mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe z podstawowym wyposażeniem: szafki, szafy, łóżka, pralka, kuchenka z piekarnikiem, stoły z krzesłami, indywidualne lodówki w każdym pokoju i dostęp do Internetu
Pomoc w zameldowaniu w urzędzie miasta
Czego oczekujemy od Ciebie:
Własne buty ze stalowym podnoskiem
Znajomość liczebników po niemiecku
Doświadczenie na stanowisku komisjonera (preferowane magazyny spożywcze)
Ważny dowód osobisty
Preferowany wiek do 45 lat
Mile widziane prawo jazdy i własny samochód (dodatek 4 EUR za każdy dzień dojazdu do pracy, jeśli pracownik zabiera współpasażerów)
Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na email
rekrutacja@humanbe.pl
lub kontakt telefoniczny +48602460130
Nie zwlekaj! Dołącz do nas i zdobywaj cenne doświadczenie zawodowe za granicą!

Stawka za godzinę: 14.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: MarianaU
Państwo: Germany
Miasto: Kitzingen
Nr telefonu: +48602460130
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: Rekrutacja@humanbe.pl

Ogłoszenie nr: 1230609
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-04 23:33:18
Ilość wyświetleń: 65

Wersja na komputer: Pracownik Magazynowy w Niemczech / asortyment sieci znanych supermarketów/

Praca Za Granicą - Strona główna