Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1230548

KIEROWNIK PRODUKCJI ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH - FRANCJA

Oferta pracy we Francji

Witam,

szukam osoby na stanowisko : Kierownik produkcji elementów prefabrykowanych

- obowiązki : praca na produkcji prefabrykatów betonowych - gotowych elementów budynku, nadzorowanie produkcji, zarządzanie pracownikami, planowanie produkcji, zarządzanie zaopatrzeniem
- lokalizacja : okolice Reims, Francja
- praca od zaraz na dłużej
- umowa o pracę francuska
- zarobki 2900-3000 euro netto za 168 h
- wymagania : komunikatywny jęz. francuski oraz doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość rysunku technicznego

Kontakt +48 503 090 709

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: Julia772
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: daria.klimkowska@ipf.jobs

Ogłoszenie nr: 1230548
Kategoria: Francja - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-04 13:29:45
Ilość wyświetleń: 74

Wersja na komputer: KIEROWNIK PRODUKCJI ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH - FRANCJA

Praca Za Granicą - Strona główna