Top serwisu Praca Za Granic± - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzeda¿

Praca Za Granic± » Belgia - Dam pracê » Og³oszenie nr 1230199

Elektryk przemys³owy, sektor spo¿ywczy- Belgia

Oferta pracy w Belgii

ABC Work to firma z wieloletnim do¶wiadczeniem na rynku pracy. Pomogli¶my ju¿ setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalno¶æ naszej dzia³alno¶ci potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadz±cych Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Elektryk przemys³owy

Opis stanowiska:

Klient jest liderem rynku ¶wie¿ych, mro¿onych i przetworzonych produktów: owoców i warzyw, kwiatów i ro¶lin
Bêdziesz odpowiedzialny za prawid³owe dzia³anie i regulacjê instalacji, aby zapewniæ ich wydajno¶æ i skuteczno¶æ
Bêdziesz otrzymywaæ raporty o awariach lub usterkach technicznych i podejmowaæ dzia³ania nastêpcze w celu zminimalizowania zak³óceñ
Bêdziesz równie¿ przeprowadzaæ drobne rutynowe i awaryjne naprawy, aby zapewniæ, ¿e sprzêt jest zawsze gotowy do u¿ycia
Bêdziesz pomagaæ w przeprowadzaniu konserwacji zapobiegawczej, aby zapewniæ optymalne dzia³anie maszyn i urz±dzeñ oraz wykrywaæ problemy elektryczne, zanim wyst±pi±
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy: p³aca zasadnicza 21-22 € (2 zmiany) i 24 € (tylko zmiany nocne) + czeki ¿ywno¶ciowe 7, 40
Praca zmianowa od poniedzia³ku do pi±tku.
Premie: 13. miesi±c, pieni±dze na wakacje, dodatek za kilometry, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Zakwaterowanie blisko miejsca pracy w pokoju jednoosobowym
Sta³a opieka koordynatorów mówi±cych po polsku
Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii (250€)
Sta³a umowa od firmy po pozytywnym okresie przej¶ciowym (1 rok)

Wymagania:

Kilkuletnie do¶wiadczenie jako elektryk
Dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego
Chêæ do podjêcia d³u¿szej wspó³pracy
Masz oko do szczegó³ów i d±¿ysz do najwy¿szej jako¶ci

Je¶li masz jakiekolwiek pytania zadzwoñ do nas +48 570 221 444/ +48 790 448 110

numery dostêpne na whatsapp

Stawka za godzinê: 21.00

Dane kontaktowe

Og³oszeniodawca: ABCWork23
Pañstwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@abcwork.eu

Og³oszenie nr: 1230199
Kategoria: Belgia - Dam pracê
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-03 08:10:37
Ilo¶æ wy¶wietleñ: 63

Podziel siê ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Elektryk przemys³owy, sektor spo¿ywczy- Belgia

Praca Za Granic± - Strona g³ówna