Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1230180

Tokarz konwencjonalny 16€-23€ brutto/h Zele, Belgia

Oferta pracy w Belgii

Wynagrodzenie: 16-23€ brutto/h
Miejsce pracy: Zele
Zakwaterowanie: zorganizowane

Oferujemy:
zatrudnienie na belgijskich warunkach
gwarantowane 39h tygodniowo
stawkę: 16-23€ brutto/h (450€-630€ tygodniówka), uzależnioną od doświadczenia kandydata
wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
dodatek wakacyjny (15, 38 % rocznych zarobków brutto)
premię roczną ( 8, 33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
bon żywnościowy w wysokości 7, 00 €
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99€tydzień- pokój dwuosobowy, 149€/ tydzień - pokój jednoosobowy
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie

Opis stanowiska:
przygotowanie, ustawienie i obsługa tokarki konwencjonalnej (maszyny ZMM, Poreba, Colombo, Meuser)
praca z rysunkiem technicznym
obsługa urządzeń pomiarowych
ciągła współpraca z kierownikiem produkcji
ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
praca w godzinach 8:00-16:30

Wymagania:
wykształcenie techniczne kierunkowe
kilkuletnie doświadczenie jako tokarz konwencjonalny
doświadczenie w pracy z częściami średnich i większych rozmiarów
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
umiejętność czytania rysunku technicznego
gotowość do pracy w nadgodzinach
ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
prawo jazdy kat. B - mile widziane

Aplikuj: utm.guru/uhuhE
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543
Dodatkowe informacje:
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Stawka za godzinę: 23.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: link2work
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502

Nr telefonu: +48 503 028 187
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@link2work.pl

Ogłoszenie nr: 1230180
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Wyróżnienie  Strona główna
Data dodania: 2024-10-02 16:04:38
Ilość wyświetleń: 157

Wersja na komputer: Tokarz konwencjonalny 16€-23€ brutto/h Zele, Belgia

Praca Za Granicą - Strona główna