Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1229902

Pakowanie leków i suplementów w Ambi Pack w Hendrik-Ido-Ambacht

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie: €13.91 za godzinę
Akceptowane języki: Holenderski, Angielski
Branża: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Hendrik-Ido-Ambacht, Netherlands
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Ambi Pack jest częścią Grupy Naturacare, która działa niezależnie, zatrudniając ekspertów i dysponując własnymi zakładami produkcyjnymi i pakującymi. Zajmuje się produkcją i pakowaniem na zamówienie zarówno suplementów diety, kosmetyków, jak i produktów farmaceutycznych.
Jako pakowacz leków i suplementów będziesz nadzorować proces pakowania, naklejać odpowiednie etykiety i przygotowywać gotowe produkty do wysyłki. Pamiętaj, że będziesz pracować zgodnie z wymogami higienicznymi i standardami bezpieczeństwa, więc przestrzeganie wszystkich zasad wiąże się z koniecznością rezygnacji z długich lub hybrydowych albo żelowych paznokci, noszenia biżuterii i nakładania makijażu.
Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. Ogółem przepracujesz około 40 godzin tygodniowo.
Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony przez doświadczoną osobę w firmie, która przedstawi Ci tajniki pracy, zapozna z procesem i procedurami bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu wspaniałych ludzi jako pakowacz leków i suplementów!

Obowiązki
• Przygotowywanie zamówień
• Pakowanie produktów
• Sprawdzanie jakości
• Składanie zamówień na ciężarówkach/paletach
• Przygotowanie produktów do wysyłki
Wymagania
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy zgodnej z zasadami
• Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
• Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego
Nasza oferta
• Terminowe płatności
• Program lojalnościowy
• Cotygodniowe wypłaty
• Rekrutacja online
• Aplikacja myOTTO
• Gwarantowane godziny pracy
• Helpdesk 24/7
• Ubezpieczenie zdrowotne

Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550, 00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.

Stawka za godzinę: 13.91

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: OttoSpecialStaffing
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48717443146
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: marketingspecialstaffing@ottoworkforce.eu

Ogłoszenie nr: 1229902
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-10-01 16:14:35
Ilość wyświetleń: 93

Wersja na komputer: Pakowanie leków i suplementów w Ambi Pack w Hendrik-Ido-Ambacht

Praca Za Granicą - Strona główna