Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1229612

Tokarz/Programista CNC - Belgia O-L-V WAVER

Oferta pracy w Holandii

Tokarz/Programista CNC – Belgia O-L-V WAVER

Twoje zadania:

Programowanie i konfiguracja maszyny CNC

Dokładne i analityczne czytanie planów

Dbałość o jakość i przejmowanie inicjatywy

Zmotywowany i chętny do nauki

Wymagane: doświadczenie z Mazatrolem

Oferta:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności i doświadczenia.

Zakwaterowanie standardowe: umeblowane zakwaterowanie z pokojami jednoosobowymi, woda, gaz i prąd wliczone w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (~opłata tygodniowa 100 euro).

Zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 125 € po czterech tygodniach pracy

Premia na koniec roku - 8, 33% rocznego wynagrodzenia brutto

Premia urlopowa - 15, 38% rocznego wynagrodzenia brutto

Zasiłki na dzieci dla każdego dziecka

Zapewniony transport – rower

Osobiste wskazówki od naszego wielojęzycznego zespołu

Jesteśmy innowacyjną firmą rodzinną nastawioną na długoterminową perspektywę, która zapewnia bezpieczeństwo zatrudnienia.

Oferujemy pracę na pełny etat, na jedną zmianę.

Możliwość zatrudnienia na stałe po pomyślnym okresie próbnym

Zapewniamy godziwe wynagrodzenie uzupełnione bonami na posiłki oraz możliwość 12 dodatkowych dni urlopu w roku.

Pracujemy 40 godzin tygodniowo, co pozwala na odrobienie 12 dodatkowych dni urlopu.

Jest to praca na pełny etat w godzinach dziennych od 7:30 do 12:00 oraz od 12:30 do 16:00

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

info@silko-recruiting.com

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: Silko
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@silko-recruiting.com

Ogłoszenie nr: 1229612
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-09-30 09:50:00
Ilość wyświetleń: 111

Wersja na komputer: Tokarz/Programista CNC - Belgia O-L-V WAVER

Praca Za Granicą - Strona główna