Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1229279

KIEROWCA C+E, transport metalowych rolek BELGIA

Oferta pracy w Belgii

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako kierowca C+E

Opis stanowiska:

Firma specjalizuje się w transporcie metalowych rolek
Jazda samochodem Scania
Maks. 2-3 postoje dziennie
50 – 60 godzin tygodniowo
Oferujemy:

Wynagrodzenie 14, 59 € brutto/ godz plus dodatek 1, 71 € netto/godz. do każdej godziny
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
Zwrot kosztów dojazdu do Belgii
Składki zdrowotne,
Zagraniczna umowa,
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualne podejście do kandydata,
Praca od zaraz

Wymagania:

Prawo jazdy C+E, karta kierowcy i kod 95
Komunikatywna znajomość angielskiego lub francuskiego
Chęć rozwoju i długotrwałej współpracy
Dobra sprawność fizyczna

Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas

Marlena +48 570 221 444

Izabela +48 790 448 110

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: ABCWork23
Państwo: Belgium
Miasto: Lievegem
Nr telefonu: +48 570 221 444

Nr telefonu: +48 790 448 110
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@abcwork.eu

Ogłoszenie nr: 1229279
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-09-26 16:19:35
Ilość wyświetleń: 106

Wersja na komputer: KIEROWCA C+E, transport metalowych rolek BELGIA

Praca Za Granicą - Strona główna