Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1228346

Mechanik samochodow ciezarowych Niemcy Hoyerswerda darmowa kwatera

Oferta pracy w Niemczech

Praca od zaraz na niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony bezpośrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawców.
Niemiecki autoryzowany serwis samochodów ciężarowych obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik lub blacharz
Miejsce pracy: Hoyerswerda, Niemcy (DARMOWA KWATERA)

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego: podstawy w zawodzie mechanika do komunikacji na warsztacie
wykształcenie w zawodzie mechanika
minimum roczne doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych
długoletnie doświadczenia napraw i diagnostyki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
naprawa i diagnostyka samochodów ciężarowych

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: od 3000 € do 3700 € brutto w zależności od klasy podatkowej, nadgodzin i doświadczenia (podwyżka po okresie próbnym)
stawka godzinowa 18 -19 euro brutto na godzinę na start (po okresie probnym mozliwe podwyzki)
bezpłatne zakwaterowanie
możliwe nadgodziny płatne 25% extra
nie ma ograniczeń wiekowych, stawiamy na długoletnie doświadczenie zawodowe
ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne opłacane przez pracodawcę

Prosze o CV z dopiskiem 'Mechanik Hoyerswerda'
bau.personal@gmx.de
Kontakt: Wiktoria +48 664998583

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: SANRUSEN
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Hoyerswerda
Nr telefonu: +48604527332

Nr telefonu: +48 664998583
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: bau.personal@gmx.de

Ogłoszenie nr: 1228346
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Strona główna
Data dodania: 2024-09-20 11:55:50
Ilość wyświetleń: 113

Wersja na komputer: Mechanik samochodow ciezarowych Niemcy Hoyerswerda darmowa kwatera

Praca Za Granicą - Strona główna