Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1227679

Spawacz konstrukcji stalowych

Oferta pracy we Francji

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje spawacza konstrukcji stalowych

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• Dietę w wysokości 50€ / roboczodzień
• Bonus wypłacany na koniec kontraktu
• Obuwie zapewnione przez pracodawcę
• Zapewnione zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• 43 godziny pracy tygodniowo
• Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
• Aktualne certyfikaty spawalnicze
• Poszukujemy zespołu dwuosobowego, z czego przynajmniej jedna osoba powinna znać język francuski

Zakres obowiązków:
• Spawanie konstrukcji metalowych (mosty, elementy do hal)
• Cięcie, nawiercanie

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

grhpolska.recruitify.ai/job/c6286c6b-247d-4a0c-a693-4e53323e00ce?sourceId=823

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: PaulinaGrh
Państwo: France
Nr telefonu: 789365553
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: magdalena@grhpolska.com

Ogłoszenie nr: 1227679
Kategoria: Francja - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-09-17 11:13:28
Ilość wyświetleń: 30

Wersja na komputer: Spawacz konstrukcji stalowych

Praca Za Granicą - Strona główna