Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1227667

Ślusarz

Oferta pracy w Niemczech

Lengle Personal UG to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie!
Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

Lengle Personal UG poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:

Ślusarz

Zakres obowiązków:
-Obsługa maszyn obróbki metalu
-Wykonywanie prac ślusarskich
-Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
-Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny!
-Prawo jazdy kat. B i własny samochód
-Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
-Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
-Doświadczenie na danym stanowisku
-Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:
-Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami, w temacie podając stanowisko pracy, na adres:

Lengle Personal UG
Bräugasse 1
94469 Deggendorf
Tel.: +49 170 4330894
Email: n.suchomski@lengle-personal.de

Zapraszamy na naszą stronę www.lengle-personal.de oraz Facebook

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: LenglePersonal
Państwo: Germany
Nr telefonu: +49 1736991659
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: n.suchomski@lengle-personal.de

Ogłoszenie nr: 1227667
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-09-17 10:36:54
Ilość wyświetleń: 27

Wersja na komputer: Ślusarz

Praca Za Granicą - Strona główna