Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1225812

Pracuj jako Mechanik Samochodów Osobowych i Ciężarowych w Holandii!

Oferta pracy w Holandii

Czy lubisz majsterkować przy samochodach? Oto oferta pracy dla Ciebie!
Zostań Mechanikiem w Holandii! Atrakcyjne Warunki Pracy i Wynagrodzenie!
Lokalizacja: Holandia, Brabancja Północna
Nasze wymagania:
• Doświadczenie w naprawie samochodów (min. 2-3 lata)
• Podstawowa znajomość hydrauliki, elektroniki i mechaniki.
• Znajomość 1 języka:
• angielskiego
• holenderskiego
• niemieckiego
• Dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Twoje zadania:
•Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych lub dostawczych/ osobowych oraz ich części
•Diagnozowanie problemów z samochodami
•Wykonywanie napraw silnika, skrzyni biegów i innych układów; Wymiana uszkodzonych części, takich jak hamulce, opony i elektronika
•Testowanie aut po naprawie, aby upewnić się, że jest bezpieczna i niezawodna.

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz zaangażowania
•zakwaterowanie, ubezpieczenie

Kontakt:
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Czekamy na Ciebie!
Klaver (KRAZ 18450)
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: klaver13
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Częstochowa
Nr telefonu: +48570901033

Nr telefonu: +48 570901913
Nr gadu-gadu: 131
Skype: Gminna
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: praca@klaverteam.com

Ogłoszenie nr: 1225812
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-09-06 14:12:34
Ilość wyświetleń: 83

Wersja na komputer: Pracuj jako Mechanik Samochodów Osobowych i Ciężarowych w Holandii!

Praca Za Granicą - Strona główna