Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1225733

Mechanik samochodów ciężarowych, od 600€ netto/tydz, Rotterdam, Holan

Oferta pracy w Holandii

Mechanik samochodów ciężarowych
Wynagrodzenie: od 600€ netto/tydz
Miejsce pracy: Tilburg, Dordrecht, Rotterdam, Roosendaal, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY
• zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
• gwarantowane 40h pracy tygodniowo (sporadycznie możliwość nadgodzin)
• wynagrodzenie wypłacane tygodniowo: 600-700€ netto
• dodatek wakacyjny
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
• ubezpieczenie
• termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• naprawa dużych ciężarówek
• diagnozowanie i naprawa usterek
• demontaż i montaż części, podzespołów i zespołów ciężarówek oraz ich sprawdzanie
• wykonywanie prac konserwacyjnych i wymiana materiałów, płynów i materiałów eksploatacyjnych
• zabezpieczanie i oddzielanie zużytych części i materiałów eksploatacyjnych
• praca na zmianie dziennej (7:30-16:30), (Tilburg: 8:00-17:00)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
• wykształcenie techniczne i wiedza w zakresie mechaniki, hydrauliki i/lub pneumatyki
• min. rok doświadczenia w pracy jako mechanik samochodów ciężarowych
• doświadczenie w zakresie okresowych kontroli pojazdów silnikowych będzie dodatkowym atutem
• komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego
• samodzielność i dokładność
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód - mile widziany

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543
APLIKUJ: utm.guru/uhnYl

Dodatkowe informacje:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Stawka za godzinę: 600.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: link2work
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502

Nr telefonu: +48 503 028 187
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@link2work.pl

Ogłoszenie nr: 1225733
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-09-06 11:20:05
Ilość wyświetleń: 79

Wersja na komputer: Mechanik samochodów ciężarowych, od 600€ netto/tydz, Rotterdam, Holan

Praca Za Granicą - Strona główna