Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1225158

Cieśla szalunkowy

Oferta pracy we Francji

Agencja pośrednictwa pracy GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Prowansja, Francja

Oferujemy:
• Zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w ramach polskiej umowy o pracę
• Stabilność zatrudnienia z gwarancją godzin pracy
• Konkurencyjne wynagrodzenie + bonusy
• Długoterminową współpracę
• Pełne wsparcie w formalnościach przed wyjazdem i podczas zatrudnienia
• Możliwość wypracowania nadgodzin, by zwiększyć swoje zarobki
• Zwrot kosztów przejazdu do Francji

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac szalunkowych na systemach takich jak: DOCA, PERI, SATECO
• Przygotowywanie i montaż elementów szalunkowych zgodnie z dokumentacją

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
• Znajomość technik i materiałów budowlanych

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu, zyskaj nowe doświadczenia i odkryj urok Prowansji!

grhpolska.recruitify.ai/job/fdaa3c3f-ebae-410e-8530-425bc96527a1?sourceId=823

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: PaulinaGrh
Państwo: France
Nr telefonu: 789365553
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: magdalena@grhpolska.com

Ogłoszenie nr: 1225158
Kategoria: Francja - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-09-03 13:41:10
Ilość wyświetleń: 90

Wersja na komputer: Cieśla szalunkowy

Praca Za Granicą - Strona główna