Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1223781

Operator CNC

Oferta pracy we Francji

Agencja Pracy Tymczasowej GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250) poszukuje kandydatów do pracy w produkcji komponentów do skrzyni biegów w sektorze motoryzacyjnym, zlokalizowanej w Północnej Francji (Metz).
Stanowisko: Operator CNC
Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn w procesie produkcji, takich jak tokarki, frezarki i wyrzynarki.
• Selekcja odpowiednich parametrów oraz narzędzi do produkcji, a także nadzorowanie jakości wytwarzanych produktów.

Oferujemy:
• Darmowe zakwaterowanie w jednoosobowym studio
• Zapewnione dojazdy do pracy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę francuską
• Długoterminową współpracę
• Pakiet bonusów
• Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• Zwrot kosztów transportu do Francji

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe zdobyte na tym samym stanowisku

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)
Nr tel. – 789 365 553

grhpolska.recruitify.ai/job/f6ad709f-702e-453b-b513-305f788a2c6e?sourceId=823

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: PaulinaGrh
Państwo: France
Nr telefonu: 789365553
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: magdalena@grhpolska.com

Ogłoszenie nr: 1223781
Kategoria: Francja - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-08-23 11:01:41
Ilość wyświetleń: 140

Wersja na komputer: Operator CNC

Praca Za Granicą - Strona główna