Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1206895

Tokarz cnc/programista, Almere, Holandia

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie: do negocjacji
Miejsce pracy: Almere
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY
umowę na holenderskich warunkach
kontrakt roczny z możliwością stałego zatrudnienia
wynagrodzenie do negocjacji - w zależności od doświadczenia
możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
możliwość skorzystania z transportu firmowego (płatne 5€/ dzień)
zorganizowane ubezpieczenie, odpłatne (33, 45€/tydzień)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
przygotowanie i obsługa 5-osiowych tokarek CNC ( Puma 4110)
programowanie maszyn
praca na podstawie rysunku technicznego
produkcja i kontrola gotowych produktów zgodnie z określonymi wytycznymi
konserwacja maszyn i narzędzi

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
min. 2 lata doświadczenie jako tokarz CNC
doświadczenie w pracy z systemem Fanuc
doświadczenie w pracy z różnymi materiałami
umiejętność programowania
dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
umiejętność czytania rysunku technicznego
dokładność, solidność, samodzielność
prawo jazdy kat. B

Aplikuj: utm.guru/ugT1N
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy

ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Stawka za godzinę: 15.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: link2work
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502

Nr telefonu: +48 690 630 543
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@link2work.pl

Ogłoszenie nr: 1206895
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-05-06 10:32:02
Ilość wyświetleń: 85

Wersja na komputer: Tokarz cnc/programista, Almere, Holandia

Praca Za Granicą - Strona główna