Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 977728

Ogrodnik Niemcy okolice München lub Hamburg lub Koblenz (zakwaterowanie)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Niemiecka firma zagospodarowania zieleni obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Ogrodnik / brukarz
Miejsce pracy: okolice Koblenz, München lub Hamburg lub Essen ( zakwaterowanie zapewnione) mozliwa praca w systemie na zjazdy do Polski

WYMAGANIA:

wykształcenie jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane, lub dlugoletnie doswiadczenie
STANOWISKO BRYGADZISTY: ogrodnik, projektowanie zieleni, obsluga koparko-ladowarki i posiadanie umiejętności obsługi maszyn/sprzętu ogrodniczego, takze brukowanie i drobne prace murarskie.KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
przeprowadzania odnawiania terenow zieleni oraz brukowania i wykładania kamienia
aranżacje ogrodów ( mała architektura) / prace porządkowe w tym usuwanie chwastów
zakładanie oraz pielęgnacja terenów zielonych w tym zakładanie trawników z rolki lub siewem.
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: brygadzista: kierownik grupy 18-19€ (po okresie probnym mozliwa podwyzka o 1-2 €) operator koparki-ladowarki czy brukarz lub ogrodnik od 16-18€ (po okresie probnym mozliwa podwyzka o 1-2 €)
praca ok 180 godz w mies // mozliwe nadgodziny
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. w zimie mniej pracy, mozliwy urlop na 1-2 mies i powrot od lutego
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
niemcypraca@gmx.de

(prosze z dopiskiem ogrod Koblenz)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu