Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1233277

Operator / Kierowca Wózka Widłowego Bocznego - Niemcy, Wallersdorf

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy operatorów wózków widłowych bocznych do pracy w Wallersdorf.
Jeżeli masz doświadczenie i poszukujesz stabilnej pracy z dobrym wynagrodzeniem, to ogłoszenie jest dla Ciebie! Praca dostępna od zaraz.
Zakres obowiązków:
 Obsługa wózków widłowych bocznych
 Praca na dwie zmiany (rano i popołudnie)
Wymagania:
 Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
 Doświadczenie w obsłudze wózków bocznych
 Znajomość języka niemieckiego (komunikatywna) i podstawowa znajomość języka angielskiego
 Własny samochód do dojazdów (praca w regionie przemysłowym)
 Gotowość do odbycia jazdy próbnej (minimum 30 minut) w celu sprawdzenia umiejętności
Oferujemy:
 Wynagrodzenie na początek od 2000 € netto + dodatki za pracę zmianową
 Pokój opłacany przez pracodawcę
 Dzienna dieta 25 € netto
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do podjęcia pracy, skontaktuj się z nami już teraz!
Telefon: + 48 570 901 414 lub 48 570 901 033
Czekamy na Twoje zgłoszenie! Klaver KRAZ 18450

Powiększ