Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1232844

Orderpicker w Centrum Logistycznym Albert Heijn/ Angielski A1+ Prawo Jazdy

Oferta pracy w Holandii

Orderpicker w Centrum Logistycznym Albert Heijn/ Angielski A1+ Prawo Jazdy/ Atrakcyjna stawka 🔥

Adres:
Zaandam, Holandia

Opis firmy:
Albert Heijn to jedna z najbardziej znanych i cenionych sieci supermarketów w Holandii. Nasze centrum logistyczne w Zaandam zajmuje się zbieraniem zamówień do sklepów, gwarantując ich ciągłą dostępność i najwyższą jakość produktów.

Atmosfera:
Przyjazna i luźna atmosfera pracy sprawia, że każdy dzień jest przyjemny i pełen wyzwań.

Wartości:
- Praca w renomowanej i popularnej sieci supermarketów.
- Możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku.
- Wykonywanie zróżnicowanych czynności w czystym i dobrze zorganizowanym miejscu pracy.

Opis stanowiska:
Jako Orderpicker będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień przy użyciu nowoczesnego systemu VOICE SPEAK (słuchawki z opcją języka polskiego). Praca na wózkach EPT wymaga wcześniejszego doświadczenia w ich obsłudze. Kluczowe jest dbanie o jakość i dostępność produktów.

Warunki pracy:
- Praca w dwóch działach: chłodnym (około 2-3 stopni Celsjusza) oraz ciepłym (produkty suche).
- Zmiany pracy:
- Poranna: 7:00 - 16:00
- Nocna: 23:00 - 7:00

Wynagrodzenie:
- 13.68 euro/godzinę brutto + 1, 51 euro ADV

Bezpieczeństwo:
- Wymagane czarne, wysokie buty ochronne S3. Możesz je przynieść ze sobą lub zakupić w naszym biurze za 25 euro (kwota odliczana z pierwszej wypłaty).

Oferujemy:
- Komfortowe zakwaterowanie za 137, 50 euro tygodniowo
- Ubezpieczenie za 35, 52 euro tygodniowo
- Pomoc w rezerwacji transportu
- Wsparcie na każdym etapie współpracy

Dołącz do nas:
Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV na:
- Email: rekrutacja@humanbe.pl
- Telefon: +48 602 460 130

Rozpocznij swoją przygodę z Albert Heijn i dołącz do zespołu profesjonalistów!

Powiększ