Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1232293

Stolarz, produkcja saun NIEMCY

Oferta pracy w Niemczech

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Stolarz

Opis stanowiska:

Jako stolarz będziesz odpowiedzialny za produkcję i obróbkę komponentów drewnianych, szczególnie w zakresie budowy saun. Do Twoich zadań należy:
Produkcja komponentów drewnianych: Wytwarzanie i montaż elementów do budowy sauny.
Produkcja ram drewnianych: Tworzenie stabilnych ram drewnianych wspierających konstrukcję sauny.
Obróbka komponentów drewnianych: Staranna obróbka i klejenie różnych części drewnianych, aby zapewnić wysoką stabilność i trwałość.
Obsługa maszyn stolarskich: Praca z konwencjonalnymi maszynami, takimi jak piły ukośne, wiertarki do kołków, prasy ramowe, piły słupowe i młotki.
Wprowadzanie materiałów izolacyjnych: Montaż paneli sandwichowych w celu poprawy izolacji sauny.
Montaż komponentów drewnianych: Systematyczny montaż i składanie elementów sauny w trakcie produkcji.
Szlifowanie : Obróbka powierzchni drewnianych dla uzyskania gładkiego wykończenia.

Oferujemy:

Wynagrodzenie 2850€ netto miesięcznie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
Możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
+25% do wypłaty
Niemiecka umowa o pracę
Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokoje jednoosobowe
Premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
Niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
Cykliczne podwyżki
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Praca od zaraz

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe
Prawo jazdy oraz auto
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444/ +48 790 448 110

numery dostępne na whatsapp

Powiększ