Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1232045

Monter płyt warstwowych, darmowe zakwaterowanie, Holandia

Oferta pracy w Holandii

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako monter płyt warstwowych

Opis stanowiska:

Montaż płyt warstwowych zgodnie z projektem i specyfikacjami technicznymi
Przygotowanie powierzchni do montażu, w tym czyszczenie i wyrównywanie
Wykonywanie pomiarów i przycinanie płyt zgodnie z wymaganiami projektu
Instalacja elementów konstrukcyjnych, takich jak profile, narożniki i elementy mocujące
Utrzymywanie narzędzi i sprzętu w dobrym stanie technicznym oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy
Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na placu budowy
Współpraca z innymi członkami zespołu oraz raportowanie postępów prac do przełożonego
Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z montażem płyt warstwowych
Przestrzeganie harmonogramu prac i terminów projektowych
Oferujemy:

Wynagrodzenie 550€ netto tygodniowo
Zagraniczna umowa o pracę
Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
Możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania- pokoje jednoosobowe
ubezpieczenie zdrowotne
Cykliczne podwyżki
Praca od zaraz
Wymagania:

Minimum 2 lenie doświadczenie jako monter
Mile widziane certyfikat VCA
Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444/ +48 790 448 110

numery dostępne na whatsapp

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1232045

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-10-16 11:14:59
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
550.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ABCWork23
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@abcwork.eu

 Wersja strony na komórkę:
- Monter płyt warstwowych, darmowe zakwaterowanie, Holandia