Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1231891

Spawacz TIG 141/Operator robota spawalniczego!

Oferta pracy w Niemczech

Niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zatrudni od zaraz Spawacza TIG 141!

Opis stanowiska:

➡️ poprawki po robocie spawalniczym
➡️ kontrola jakości spoin
➡️ spawanie jednościegowe
➡️ głównie złącza pachwinowe

Oferujemy:

➡️ niemiecką umowę o pracę
➡️ stawkę w granicach 2700 - 2900€ netto
➡️ zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój jednoosobowy)
➡️ wyposażenie spawacza po stronie pracodawcy
➡️ mozliwość podpisania umowy zarówno w Polsce jak i w Niemczech

Wymagamy:

➡️ doświadczenia
➡️ ważnego certyfikatu spawalniczego TIG 141
➡️ języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. A2
➡️ własnego auta

CV wraz z certyfikatami proszę wysłać na adres E-mail: m.kuehn@pur-montage.de

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Tel./WhatsApp: 0049/175 817 1812

Powiększ