Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1231776

Pracownik produkcji sałatek/Singli I Pary z angielskim A2

Oferta pracy w Holandii

Miejsce pracy: Brielle

Zakres obowiązków:

Praca polega na przygotowywaniu warzyw i owoców do dalszej produkcji, w tym obieranie, krojenie, mieszanie i pakowanie produktów. Pracownik wykonuje zadania przy linii produkcyjnej, takie jak:

Pakowanie i sortowanie owoców i warzyw,
Kontrola jakości,
Przygotowywanie zamówień zgodnie z wytycznymi,
Obsługa maszyn do krojenia.

Wymagania:

Motywacja do długoterminowej pracy,
Mile widziane doświadczenie z nożem i obsługa wózka widłowego,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2)
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Warunki pracy:

Praca w chłodnym otoczeniu (6-7°C),
System 3-zmianowy,
Nieodpłatne przerwy oraz darmowy posiłek i owoce.

Wynagrodzenie:

Stawka podstawowa: 13, 68 EUR/h + 8% dodatku wakacyjnego,

Dodatki za pracę w godzinach wieczornych i nocnych, a także w weekendy.

Koszty:

Zakwaterowanie: 137, 50 EUR/tygodniowo,
Ubezpieczenie: 35, 52 EUR/tygodniowo.

Kontakt:

Aplikacje proszę przesyłać na adres rekrutacja@humanbe.pl lub telefonicznie pod numerem +48 602 460 130.

Powiększ