Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1231718

Praca w magazynie z ubraniami | PRACA DO ŚWIĄT

Oferta pracy w Niemczech

Ta oferta to pewne zatrudnienie do 23 grudnia i gwarancja powrotu do domu na święta z pełnym portfelem! Aplikuj i zgarnij 500 € EXTRA po zakończonym kontrakcie.

Będziesz pracować u jednego z liderów branży handlu tekstyliami w Niemczech, znanego z wysokiej jakości i niskich cen.

Oferujemy elastyczny system zmianowy, który umożliwia Ci dostosowanie pracy do swojego rytmu dnia. Godziny pracy mogą ulegać zmianom (zostać wydłużone); grafik ustalany jest tygodniowo, a godziny pracy i planowane nadgodziny są zależne od zapotrzebowania.

 lokalizacja: Coesfeld, Niemcy

GWARANTUJEMY

Super stawkę 14, 00 €/h i wypłaty zawsze na czas!

Zakończenie kontraktu 23 grudnia przed świętami

Gwarantowane wynagrodzenie za 151 h pracy w miesiącu

Dodatki zmianowe: nocka 25%, nadgodziny 15%, niedziela 50%, święta 100%

Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (13€/dzień, max. 50 km od miejsca pracy)

Pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, a w soboty 06.00 - 14:00 i 10:30 - 18:30

Dodatki zmianowe za nocki, nadgodziny, niedziele i święta

Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu

Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować

Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Kantyna z obiadami w miejscu pracy

OBOWIĄZKI

Twoje zadania będą obejmować kompletowanie różnorodnych produktów za pomocną skanera ręcznego i wózka pchanego ręcznie, głównie modnej odzieży, bielizny i akcesoriów. Będziesz odpowiedzialny za zamówienia klientów, dbając o ich szybkie i sprawnie przygotowanie, pakowanie czy ładowanie paczek (do 15 kg) z kontenerów na taśmę. Przewidziana jest też praca w dziale zwrotów, gdzie zajmiesz się kontrolą jakości.

WYMAGANIA

Prawo jazdy kat. B

Chęć pracy przez dłuższy okres - umowa na min. 4-6 miesiące (warunek konieczny)

Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również na nocki)

Kondycja niezbędna do pracy fizycznej

Aplikuj już teraz i daj się porwać fascynującemu światu mody oraz logistyki. Nie przegap tej szansy!

Klauzula RODO
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Powiększ