Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1231629

Operator wózka widłowego - produkcja granulatu plastikowego/Prywatne zakwat

Oferta pracy w Holandii

Operator wózka widłowego – produkcja granulatu plastikowego/Prywatne zakwaterowanie i transpot/Angielski B1

Poszukujemy operatora wózka widłowego do pracy dla naszego klienta w Moerdijk, który zajmuje się logistyką różnych towarów i produkcją granulatu plastikowego.

Zakres obowiązków:

▪️Praca na wózku widłowym (5-6 godzin dziennie)
▪️Przygotowywanie towarów do transportu
▪️Obsługa silosów oraz przepakowywanie worków o wadze 25 kg
▪️Wchodzenie po schodach do silosów (praca na wysokości)

Wymagania:

▪️Doświadczenie jako operator wózka widłowego (certyfikat nie jest wymagany)
▪️Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
▪️Proaktywność oraz gotowość do pracy w elastycznych godzinach
▪️Brak lęku wysokości i gotowość do wykonywania pracy fizycznej

Oferujemy:

▪️Wynagrodzenie: €14.50 – €16 brutto/godz. (w zależności od doświadczenia)
▪️Dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
▪️Cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na konto
▪️Program emerytalny PlusPensioen od Stipp od pierwszego dnia pracy
▪️Ubezpieczenie zdrowotne: €35, 56 tygodniowo (możliwość dofinansowania do €123 miesięcznie)
▪️Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
▪️Wsparcie koordynatorów
▪️Łatwy dostęp do dokumentów przez aplikację mobilną (paski wypłat, umowa, rozliczenia roczne)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

📧 rekrutacja@humanbe.pl
📞 +48 602 460 130

Dołącz do naszego zespołu już dziś

Powiększ