Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1229283

Elektryk utrzymania ruchu, podstawy języka niemieckiego

Oferta pracy w Niemczech

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Elektryk utrzymania ruchu

OPIS STANOWISKA:

Naprawa, nadzór i serwis maszyn produkcyjnych (produkcja pościeli)
Zmiana poranna: 06:30 – 15:30

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie 17-18€ brutto/h + 40€ diety za przepracowany dzień
Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
Zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50 €
Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe)
Dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach)
Praca u stałych klientów bez konieczności częstej zmiany miejsca zatrudnienia
25-30 dni urlopowych (liczba dni urlopowych wzrasta wraz ze stażem zatrudnienia)
Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne
Zwrot kosztów za ubranie robocze
Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
Punktualna wypłata wynagrodzenia do 15-tego dnia każdego miesiąca
Wsparcie polskojęzycznych rekruterek

WYMAGANIA:

Kilkuletnia doświadczenie
Dyplom oraz aktualny SEP
Auto i prawo jazdy na dojazd od pracy
Mocne podstawy języka niemieckiego

Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas

Marlena +48 570 221 444

Izabela +48 790 448 110

Powiększ