Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1229274

Mechanik samochodowy/ciezarowek - Niemcy kwatera zapewniona

Oferta pracy w Niemczech

Praca od zaraz na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow. Autoryzowane serwisy samochodowe w Hoyerswerda lub Potsdam, czy Köln poszukuja pracownikow na stanowisko:

Mechanik samochodow osobowych/ciezarowych
lub blacharz

Miejsce pracy: Hoyerswerda lub okolice Potsdam, okolice Köln, okolice Sttutgart

(DARMOWE zakwaterowanie zapewnione)

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego: podstawy w zawodzie mechanika do komunikacji na warsztacie
wykształcenie w zawodzie mechanika mile widziane
minimum roczne doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych
doświadczenie napraw i diagnostyki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
naprawa i diagnostyka samochodów osobowych lub ciężarowych

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: (Hoyerswerda 18 - 19 euro brutto) na godzine w zaleznosci od umiejetnosci i doswiadczenia
(Stuttgart ponad 20€/godz) wiele roznych lokalizacji (POTSDAM 18-19€)
zakwaterowania zapewnione pokoje 1 osobowe
nadgodziny mozliwe
praca od poniedzialku do piatku (w soboty wolne)
na umowie zapewnione 40h w tygodniu
raz w tygodniu wspolny posilek na koszt firmy,
premie swiateczne 600 euro
bon paliwowy 44 euro na miesiac
ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce.

CV prosze wysylac na:
bau.personal@gmx.de
(z dopiskiem Mechanik Hoyerswerda lub Potsdam lub Köln)

Powiększ