Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1227668

Spawacz

Oferta pracy w Niemczech

Lengle Personal UG poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:

Spawacz

Zakres obowiązków:
-Umiejętność czytania rysunku technicznego – bardzo ważne!
-Spawanie metodą TIG/WIG, MIG, MAG (czasem aluminium)
-Kontrola jakości zespawanych elementów
-Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
-Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny!
-Prawo jazdy kat. B i własny samochód
-Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
-Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
-Doświadczenie na stanowisku
-Zaangażowanie i chęć do pracy
-Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym

Oferujemy:
-Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki
-Ciekawa praca przy różnych elementach i metodach spawania
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami, w temacie podając stanowisko pracy, na adres:

Lengle Personal UG
Bräugasse 1
94469 Deggendorf
Tel.: +49 170 4330894
Email: n.suchomski@lengle-personal.de

Zapraszamy na naszą stronę www.lengle-personal.de oraz Facebook

Powiększ