Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1225978

Operator produkcji - produkcja ogniw akumulatorowych

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska:
- Obsługa i monitorowanie półautomatycznych i w pełni automatycznych systemów produkcji ogniw lub modułów akumulatorów.
- Samodzielne rozwiązywanie drobnych przerw w produkcji i usterek.
- Tworzenie pierwszych elementów systemowych i dokumentowanie ich w systemie wewnętrznym.
- Przeprowadzanie kontroli jakości podczas produkcji i dokumentowanie ich w systemie wewnętrznym.
- Przeprowadzanie kontroli parametrów i systemów zgodnie ze specyfikacjami.

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn.
- Umiejętności analityczne, techniczne i manualne.
- Wykształcenie zawodowe / techniczne - mile widziane.
- Zatrudnimy bez znajomości języka niemieckiego.
- Bardzo dobra znajomość języka polskiego.

Oferujemy:
- Wynagrodzenie 1725, 36 € netto miesięcznie / 11€/h netto.
- 156h pracujących w miesiącu + nadgodziny.
- Pracę centralnej części Niemiec.
- Pracę w polskim zespole.
- 25 dni płatnego urlopu w skali roku.
- Umowę z niemieckim pracodawcą.
- Okres próbny 3 miesiące.
- Ubezpieczenie niemieckie.
- Gwarancję odprowadzania składek.
- Pracę w systemie 3 - zmianowym.
- Godziny pracy 7, 5h - 10h (w zależności od stanowiska pracy i zmiany).
- Pokoje 1/2/3 osobowe.
- Bezpłatny transport na miejsce pracy z miejsca zakwaterowania (jeżeli pracownik przepracuje ponad 160h miesięcznie).
- Darmowe zakwaterowanie (jeżeli pracownik przepracuje ponad 160h miesięcznie).
- Stołówkę na miejscu.

Więcej informacji pod numerem:
+ 48 22 859 02 16 oraz
+ 48 500 050 595
Zachęcamy do przesyłania cv: niemcy@jobs.pl