Praca Za Granicą » Holandia - Szukam pracy » Ogłoszenie nr 1219565

Pracownik produkcji (tworzywa sztuczne) 17, 09€/h brutto Helmond

Oferta podjęcia pracy w Holandii

Wynagrodzenie: 17, 09€/h brutto

Miejsce pracy: Helmond

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY
zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
wynagrodzenie 13, 67 €/h brutto + 25% dodatku do każdej godziny = 17, 09€
pracę w przyjaznym środowisku
pełen etat (40 h/ tydzień)
możliwość nadgodzin
zakwaterowanie firmowe (122, 50€ tyg)
25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
8, 33% dodatku urlopowego
ubezpieczenie płatne €35, 50/tydzień
szybki proces rekrutacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
W zależności od zamówienia nasz klient produkuje różnego rodzaju plastikowe produkty: doniczki, kosze na zakupy, kontenery, wiadra itp. Do Twoich obowiązków będzie należało:
pakowanie plastikowych przedmiotów
etykietowanie oraz przygotowywanie do wysyłki
kontrola jakości produktów
utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
praca w godzinach (07:00 – 15:30, 15:00 – 23:30, 23:00 – 07:30)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
chęć i motywacja do pracy
odpowiedzialność i elastyczność
zdolności manualne
chęć długoterminowego zatrudnienia
prawo jazdy kat. B

Aplikuj: utm.guru/ug9q2

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,
Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosc

Powiększ