Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1219438

Pracownik magazynu w Galvano Groothandel w Eindhoven

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
14.08 €/h

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Eindhoven, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę tymczasową na cały etat

O ofercie
Galvano Groothandel BV jest wiodącym na rynku dostawcą najlepszych marek dla branży produktów do wyposażenia łazienek, działającym na terenie całej Holandii. Ich asortyment obejmuje produkty z branży łazienkowej, płytki, ogrzewanie, materiały instalacyjne, a także lekkie materiały budowlane i narzędzia. Galvano zapewnia odpowiednią jakość, niezawodność dostaw i krótkie kanały komunikacji.

Jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie zamówień dla większych i dla indywidualnych klientów, pracę ze skanerami ręcznymi oraz kompletację zamówień z wykorzystaniem EPT.

Praca będzie wykonywana w systemie trójzmianowym od poniedziałku do piątku: rano od 6:00 do 14:00, po południu od 14:00 do 22:00 i w porze nocnej od 22:00 do 6:00. Ogółem będziesz pracować około 32-40 godzin tygodniowo, z możliwością nadgodzin, za które otrzymasz dodatek.

Pierwszego dnia zostaniesz powitany przez team leadera, który po krótkim zapoznaniu Cię z zespołem, przekaże Ci instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i przedstawi zadania, nad którymi będziesz pracować. Ze względów bezpieczeństwa bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego i podstaw języka niderlandzkiego. Dołącz do zespołu i rozpocznij nową karierę jako pracownik magazynu!

Obowiązki
Kompletowanie zamówień
Sprawdzanie zamówień
Praca przy użyciu skanerów ręcznych
Praca z EPT

Wymagania
Podobne doświadczenie w logistyce
Doświadczenie w pracy z EPT
Gotowość do pracy zmianowej
Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja on-line
Aplikacja MyOTTO
Wsparcie 24/7

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Powiększ