Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1218805

Spawacz (MIG-MAG/TIG) w Veluw Metal Creations w Nieuwkuijk

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie: €16.20 za godzinę
Akceptowane języki: Holenderski, Angielski
Branża: Branża Techniczna
Miejsce pracy: Nieuwkuijk, Netherlands
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

O ofercie

Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji kompletnych obróbek blach. W magazynie w Nieuwkuijk tworzone są produkty metalowe dla międzynarodowych klientów.

Jako Spawacz będziesz przetwarzał metal na jednym z trzech wydziałów:

1. Dział stołowy/metalurgiczny: będziesz ciąć, szlifować, piłować i robić otwory w metalu.

2. Dział giętarek: będziesz wyginał metal zgodnie z rysunkami.

3. Dział spawacza: będziesz wykańczał produkty za pomocą metod spawania TIG lub MIG-MAG.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 07:30 do 16:30. Masz możliwość pracy na nadgodziny, za które otrzymasz dodatki.

Pierwszego dnia otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działalność. Abyś czuł się mile widziany, otrzymasz swoje własne, nowoczesne stanowisko spawalnicze. Tutaj masz do dyspozycji wszystkie narzędzia i możesz specjalizować się w swojej dziedzinie oraz szeroko się rozwijać. Dołącz do przyjaznego zespołu w VMC jako Spawacz!

Obowiązki
Montowanie produktów
Przygotowywanie części metalowych
Gięcie metalu
Spawanie metalu
Wykańczanie produktów
Mierzenie wyprodukowanych części
Sprawdzanie maszyn
Sprawdzanie jakości
Podnoszenie opakowań o różnej wadze

Wymagania
Szkolenie w zakresie spawania TIG, MIG-MAG i/lub poziom 2
Umiejętność dobrego czytania rysunków technicznych
Umiejętność samodzielnego wykonywania produktów wysokiej jakości
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego

Benefity:
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanieTransport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja onlineAplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550, 00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.

Powiększ